Schronisko Pawełek


Idź do treści

2016-2017

Imprezy


Każdego roku w schronisku odbywa się wiele różnych atrakcji :

Święto Kwitnącego Różanecznika
Dożynki wiejskie
Dzień Seniora
Mikołajki
Obóz piłkarski
Dzień Dziecka
Dzień Nauczyciela
Corocznie gościmy młodzież z Niemiec
Odbywają się Sesje Rady Gminy

Złote Wyróżnienie
dla Szkolnego Schroniska Młodzieżowego
" Pawełek " w Pawełkach


21 listopada Szkolne Schronisko Młodzieżowe "Pawełek" w Pawełkach zdobyło złote - najwyższe wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Współzawodnictwa Schronisk Młodzieżowych, organizowanym przez Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych.
Odznaczenia są przyznawane w stopniu brązowym, srebrnym i złotym dla najlepszych schronisk młodzieżowych z terenu całej Polski. Ocenie podlega działalność wychowawcza, warunki zakwaterowania i pobytu, prowadzenie właściwej informacji turystyczno-krajoznawczej oraz ilość przyjętych turystów.
O najwyższe wyróżnienie w stopniu złotym corocznie ubiega się około dwustu schronisk,
a otrzymuje je ok. trzydziestu. Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Pawełkach już po raz drugi zostało uhonorowane złotem, pierwszy raz w 2010 roku. W tym roku Gala Finałowa miała miejsce w Schronisku Młodzieżowym w Legnicy.
Ogólnopolskie Współzawodnictwo Schronisk Młodzieżowych jest organizowane pod Patronatem MEN, stąd też Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Pawełkach otrzymało List Gratulacyjny Ministra Edukacji Narodowej z podziękowaniem za skuteczne i twórcze działania na rzecz rozwoju turystyki oraz z życzeniami wielu sukcesów w realizacji nowych wyzwań dla wszystkich pracowników SSM.
Dyrektor Krzysztof Bal


Dzień Dziecka


Dzień Seniora


Mikołajki 2016


Powrót do treści | Wróć do menu głównego